Fotografia reklamowa

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo istotnym elementem jest fotografia w działaniach promocyjnych, reklamowych i marketingowych naszych produktów. Niejednokrotnie przechodząc obok jakiegoś billboardu zadajemy sobie pytanie: „co w nim jest takiego, ze chcemy kupić to co się na nim znajduje?”

Odpowiedzi może być wiele, ale jedną z nich i prawdopodobnie najistotniejszą jest - dobrze wykonane zdjęcie, pokazujące produkt z najlepszych i tylko najlepszych stron.

Nasze studio pod względem wielkości nie może konkurować ze studiami fotograficznymi z Warszawy czy Krakowa, ale z całą pewnością możemy konkurować pod względem jakości zdjęć produktowych, jakie robimy.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo między innymi:

  • zdjęcia obrotowe 360° - możliwość obracania produktu wg jego osi.
  • fotografia produktowa – packshoot-y (zdjęcia produktów na strony internetowe np. na białym tle)
  • fotografia reklamowa – zdjęci na billboard-y, plakaty, ulotki, do wykorzystania także w folderach reklamowych w celach promocyjnych.
  • fotografia wnętrz restauracji, hoteli, pub-ów, firm

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zastanawiają się nad współpracą, ale najpierw chcą zobaczyć przykładowe zdjęcia przez nas robione lub po prostą chcą otrzymać ofertę na wykonanie zdjęć reklamowych zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.